Stowarzyszenie Trampolina BB Wesprzyj nas 02 1750 0012 0000 0000 3241 0871 Raiffeisenpolbank | Aktualności | Bielsko-Biała
STOWARZYSZENIE NA RZECZ
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
TRAMPOLINA BB
KRS 0000599489
02 1750 0012 0000 0000 3241 0871
Raiffeisenpolbank

Aktualności »

LISTA LAUREATÓW II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJA MAMA, MAMUSIA, MAMUNIA…”

Grand Prix

Katarzyna Czarnecka Bielsko-Biała

 

KATEGORIA RYSUNEK

wiek 9-14 lat

1 miejsce Miłosz Granat - Oświęcim

2 miejsce Julia Bartoszek - Czechowice-Dziedzice

3 miejsce Jakub Korzeniewski - Oświęcim

Wyróżnienia: Aleksander Gorol – Czechowice-Dziedzice, Paweł Wojtkiewicz - Czechowice-Dziedzice

 

wiek 15-19 :

1 miejsce Katarzyna Hetnał - Bielsko -Biała

2 miejsce Daniel Maks - Lubliniec

3 miejsce Ewelina Leśniewska - Oświęcim

3 miejsce Mateusz Mieszczak- Bielsko-Biała

Wyróżnienia: Denis Pigło - Lubliniec; Jan Sojka - Bielsko-Biała; Filip Abramowski - Oświęcim; Faustyna Szczotka - Bielsko-Biała

 

wiek 20-24:

1 miejsce Michał Hendzel - Bielsko-Biała,

1 miejsce Izabela Elsner - Bielsko-Biała

2 miejsce Klaudia Trojanowska - Wyszków

3 miejsce Klaudia Liber - Czechowice-Dziedzice, Mateusz Gańczarczyk - Bielsko-Biała

Wyróżnienia: Michał Kupczak - Bielsko-Biała, Mateusz Początko - Bielsko-Biała, Żaneta Pietrzyk - Bielsko-Biała; Monika Hiszczyńska - Bielsko-Biała

 

KATEGORIA MALARSTWO:

wiek 9-14 lat

1 miejsce Konstanty Martyniak - Czechowice-Dziedzice

2 miejsce Nikola Rutkowska - Bydgoszcz

3 miejsce Bartłomiej Pająk - Cieszyn

 

wiek15-19:

1 miejsce Emilia Klimosz - Cieszyn

2 miejsce Miłosz Tura - Sosnowiec

3 miejsce Julia Ziaja - Tychy

 

wiek 20-24

1 miejsce Jeremiasz Fajferek - Czechowice-Dziedzice

2 miejsce Anna Dubanowicz - Kęty

3 miejsce Justyna Więcek - Sosnowiec

Wyróżnienia: Tomasz Wieroński - Kęty, Justyna Juszczyk - Kęty

 

KATEGORIA TECHNIKI KOMBINOWANE:

wiek 9-14

1 miejsce Jakub Krakowski - Bydgoszcz

2 miejsce Natalia Koziołek - Cieszyn

2 miejsce Weronika Gryszko - Bydgoszcz

3 miejsce Paulina Romańska - Cieszyn

Wyróżnienie Anna Ryś - Bydgoszcz

 

 

wiek 15-19

1 miejsce Patryk Kacorzyk - Kęty

2 miejsce Patryk Sadkowski - Czechowice-Dziedzice

3 miejsce Krystian Łyk - Bydgoszcz

Wyróżnienia: Aleksandra Wróbel - Żywiec; Patryk Kubala - Bielsko-Biała, Sara Flig - Bydgoszcz

 

wiek 20-24

1 miejsce Piotr Dylowicz - Czechowice-Dziedzice

2 miejsce Adriana Muzyka - Bielsko-Biała

3 miejsce Jan Pietrańczyk - Kęty

Wyróżnienia: Piotr Nowak - Bielsko-Biała; Igor Starzyński - Bielsko-Biała